Ballina Etiketimet Studenti

Etiketim: studenti

Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori: Më i lumtur...

Një student doli në shëtitje me profesorin e tij, duke shëtitur dhe biseduar gjatë rrugës, ata shikuan rroba dhe një palë këpucë të vjetra...

Studenti i ISPE që bëri pyetjen më interesante për Edi Ramën

Mund të jetë i ri në moshë, por pyetja e studentit të Kolegjit ISPE Erlis Sada është vlerësuar si pyetja më e vështirë nga...

Lajmet e fundit