Studenti i ISPE që bëri pyetjen më interesante për Edi Ramën

Mund të jetë i ri në moshë, por pyetja e studentit të Kolegjit ISPE Erlis Sada është vlerësuar si pyetja më e vështirë nga vet Kryeministri i Republikës së Shqipërisë z.Edvin Rama në emisionin e transmetuar mbrëmë “Zona e Debatit” në TV KlanKosova.

Në këtë emision që u transmetua mbrëmë në emisionin “Zona e Debatit”, mundësinë për të parashtruar pyetje e patën edhe studentët e Kolegjit ISPE.

Vlen të theksohet që Erlisi është student i Kolegjit ISPE në programin Shkenca Politike, dhe vijon studimet në vitin e parë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu