Ballina Etiketimet Edi rama

Etiketim: edi rama

Berisha: Nuk ka burrëri dhe as karakter, tregon edhe për dosjen...

Aleksandër Vucici është presindeti serbomadh më rusofil në historinë e Beogradin, madje më rusofil sesa vetëm Millosheviqi. Kështu e ka kualifikuar presidentin aktual të...

Ramushi me tone armiqësore ndaj Ramës, pak minuta më vonë Rama...

Dakalarta e Edi Ramës mbi demarkacionin e Kosovës me Malin e Zi ku kryeministri shqiptar shpalosi një të vërtetë se ai problem është një...

Edi Rama dhe bashkëshortja votuan, por ja detaji që nuk ju...

Kryeministri Edi Rama ka votuar në ambientet e shkollës në Surrel. I shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda, disa nga banorët e kanë pritur...

Rama porosi edhe për Zaevin dhe qeverinë e re

Pas krijimit të qeverisë së re në Maqedoni, kryeministri shqiptar, Edi Rama ka aktualizuar cështjen e të drejtave të shqiptarëve në këtë shtetë, njofton...

Rama: Do jemi shumicë absolute me aq mandate sa PS nuk...

Do jemi shumicë absolute pas 18 Qershorit. Do marrim aq deputet, tha Rama, sa PS nuk i ka parë kurrë këto 27 vjet pluralizëm....

Ja çfarë porosie ka Edi Rama për nacionalistët sllav të Maqedonisë...

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka publikuar në faqen e tij në Facebook, në rubrikën Amarcord, një mesazh për trazirat që ndodhën në Kuvendin...

Edi Rama kujton Masakrën e Reçakun dhe ditëlindjen e Isa Boletinit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, përmes një shkrimi në Facebook ka kujtuar 15 janarin e shqiptarëve. “Dita e lindjes se heroit Isa Boletini, misherim i...

Ja çka shkruan Edi Rama pasi uli bashkë partitë shqiptare në...

“Vëllazërisht”! Ky ka qenë komenti i kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama i cili më në fund ka ulur bashkë përfaqësuesit politik të shqiptarëve të...

Berisha tallet me Ramën: Frikacak, nuk bie rrufeja në… (FOTO)

Në një foto të publikuar në profilin e tij në "Facebook", ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar pasuesin e tij në Qeveri, Edi Ramën. Duke shkëputur...

Edi Rama flet për takimet me liderët shqiptarë nga Maqedonia (VIDEO)

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka ftuar në takim në Tiranë liderët e katër partive politike shqiptare. Rama ka takuar liderin e Lëvizjes Besa Bilall...

Lajmet e fundit