Ja çka shkruan Edi Rama pasi uli bashkë partitë shqiptare në Maqedoni!

“Vëllazërisht”! Ky ka qenë komenti i kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama i cili më në fund ka ulur bashkë përfaqësuesit politik të shqiptarëve të Maqedonisë. Rama këtë postim e ka shoqëruar me një flamur kuq e zi, ndërsa përvec tij në takim ka marrë pjesë edhe ministri i jashtëm Ditmir Bushati, shkruan Dirni.mk


1 Koment

  1. kukeve qe 117 vjet ne kem perballu dhe pa ty ose pa kta ydijotat qe ke aty ata jan kejt qunefa pejlla sllavit dhe pa juve kem pas rezullt mir apo jo mir ram rezulltat ke pas ram ban shiprin me pastru pi komanistave dhe kuropciont dhe kanunit mos u vritni se u farut kej se kta qenat aty ata jan klisht e begradit se kan than pleqt di kur ma te mequn jan cabant kosoves se oficirt e shipris n luften dytbotrore vllazrimbashkim me kumanistat ose t kuqt ku bahe bashkim vllazrim integrim me sllav vet te rama e alija e enver hoxha ahha ah vdekje budallve kan than koha e idriz seferit klm

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu