Ballina Etiketimet Tearca

Etiketim: tearca

ANALIZË/ Ngritja dhe rënia e Lëvizjes Besa, rezultatet e zgjedhjeve tregojnë...

Lëvizja Besa ishte një parti politike që për herë të parë garoi në zgjedhjet e vitit 2016 ku njëkohësisht ishte edhe befasia e atyre...

Tearca e mobilizuar po e pret rivotimin

Banorët e fshatit Tearcë të Tetovës kanë mirëpritur përsëritjen e votimeve në vendvotimin 2011 në këtë komunë. Gjykata Administrative një ditë më parë vendosi...

Lajmet e fundit