Ballina Etiketimet Teraca

Etiketim: teraca

LSDM: Tearca ka nderin të vulosë fitoren e Maqedonisë demokratike

Tearca ka nderin të vulosë fitoren e Maqedonisë demokratike dhe qytetare, tha zëdhënësi i LSDM-së dhe bartës i listës së kandidatëve për deputetë i...

Lajmet e fundit