Ballina Etiketimet Thaci

Etiketim: thaci

Krasniqi: Thaçi me grupin e tij, e kanë penguar Fehmi Lladrovcin...

“Konflikti i Fehmi Lladrovcit me mua është i rrejshëm, i shpifur, i sajuar”, është shprehur kryetari i Këshillit Kombëtar të Nisma për Kosovën, Jakup...

Thaçi: Unë Zv/Kryeministër, do ta bashkoj Likovën dhe Kumanovën

Partia Demokratike Shqiptare në kuadër tëfushatës parazgjedhore, tubimin e fundit e ka mbajtur në Kumanovë. Lideri i kësaj partie, Menduh Thaçi, u premtoi kumanovarëve...

Thaçi: Kam përkrahur Trump-in, por s’isha kundër Hillarit

Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, gjatë një bisede në "Zona e Debatit", ka folur lidhur me kampanjën e tij në këto zgjedhje,...

Me kë do të bënin koalicion Menduh Thaçi e Zoran Zaevi?

Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, ka deklaruar për Radio Evropa e Lirë (REL), se nuk do të bëjë koalicion me kriminelë, banditë dhe nacionalistë,...

Thaçi deklaron se nuk do bëjë asnjëherë koalicion me Gruevskin

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare është zotuar se edhe nëse fiton zgjedhjet nuk do të bëjë koalicion me kryetarin e VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruevskin. Në emisionin...

Takim sekret i Thaçit me ish-Kryeministrin e Kroacisë – A do...

Një fotografi e Gazetës Express ku shihen Agim Çeku me ish -Kryeministrin e Kroacisë Zoran Milanovic ka nxitur dhjetëra artikuj në mediat kroate. Ndërkohë,...