Ballina Etiketimet Veteshkaterrimit

Etiketim: veteshkaterrimit

Maqedonia drejt vetëshkatërrimit

Ka intensitet, thellësi dhe drejtpërdrejtësi te Kim Mehmeti. Mendoj se diçka do kishte me mbetë e humbur ndër rreshta, nëse do ta hidhja gjithë...