Ballina Etiketimet VIktimat nga permbytjet

Etiketim: VIktimat nga permbytjet

MPB: 20 të vdekur, numri mund të rritet.

20 persona të vdekur, 22 të lënduar dhe 6 të zhdukur deri ne orët e mëngjesit, konfirmojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, por theksojnë...