Ballina Etiketimet Viza

Etiketim: viza

Donald Lu: Ja përse ia hoqa vizat gjyqtarëve dhe prokurorëve

Në takimin me disa politikanë, që ka nisur si një mëngjes lutjesh, ambasadori amerikan Lu është shprehur se verifikimi i vizës së kryeprokurorit ka...

Pak vende ku shqiptarët e Kosovës mund të udhëtojnë pa viza...

Premtimi nga të gjitha pushtetet, që nga shpallja e pavarësisë së Kosovës, se banorët e shtetit më të ri në Evropë shumë shpejt do...

Lajmet e fundit