Ballina Etiketimet Vrasje

Etiketim: vrasje

Zyrtare: Kriminelët që sulmuan Selën akuzohen për vrasje

Prokuroria Themelore Publike njofton se deri në këtë moment janë identifikuar dy persona të involvuar në sulmin e deputetit Ziadin Sela, gjatë ngjarjeve në...

Vrasje në Shkup, ende në rrethana të paqarta!

Vrasje në rrethana të paqarta në Shkup. Kufoma e personit 50 vjeçar është gjetur në rrugën e “Prizrenit” në Shkup. Dje pasdite rreth orës 14...

Shikojeni çfarë bëri atentatori turk pas vrasjes së ambasadorit rus (VIDEO)

Në rrjetet sociale është shfaqur një video, ku shihet se si vrasësi i ambasadorit rus në Turqi ishte sjellë pas vrasjes. Videoja e filmuar nga...

Ky është personi i vrarë sot në Mitrovicë! (FOTO)

Sipas burimeve brenda Policisë së Kosovës, viktima është Valon Sadiku, 21 vjeçar, ish student në Fakultetin e Informatikës në Universitetin “Isa Boletini”. Vrasja ka ndodhur...

Titon tentuan 50 herë ta vrasin, sidomos rusët!

Sipas disa vlerësimeve, liderin e ish-Republikës Socialiste Federative të Jugosllavisë, Josip Broz Titon, 50 herë kanë tentuar ta vrasin. Në shumicën e rasteve, prapa atentateve...

Autori i një vrasje në Kosovë, ka një mesazh të fuqishëm...

Një vrasje e kryer në tregun e Komoranit, më 30 korrik të vitit 1994, solli hasmërinë mes familjes Krasniqi dhe Arllati. Këta te fundit,...

Po përgatiteshin për të kryer vrasje, arrestohet 4 persona në Tiranë

Katër persona të cilët po përgatiteshin për të kryer një vrasje për motive hakmarrje, janë arrestuar. Bëjnë me dije sot burime nga policia e...

51 vjeçarja pret me sëpatë babain, nënën dhe vëllaun

NJË KRIM I RRALLË KA NDODHUR MBRËMË NË NJË FAMILJE SERBE NË KRALEVË. SIÇ NJOFTOJNË MEDIET SERBE, KRIMI KA NDODHUR PAS NJË ZËNKE FAMILJARE. E...

Lajmet e fundit