Po përgatiteshin për të kryer vrasje, arrestohet 4 persona në Tiranë

Katër persona të cilët po përgatiteshin për të kryer një vrasje për motive hakmarrje, janë arrestuar. Bëjnë me dije sot burime nga policia e Tiranës.

Në pranga janë vënë Edmond Marku, Blindim Isa, Artur Shehu dhe Klodian Hoca.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu