Ballina Etiketimet Policia

Etiketim: policia

Spasovski: Pas një dekade policia do të furnizohet me uniforma të...

Ministri i Punëve të Brendshme i Republikës së Maqedonisë, Oliver Spasovski gjatë vizitës së sotme në njësitin policor në Rostushe, që është pjesë e...

Policia Financiare bastisë shtëpinë e Muhamed Zekirit

Policia ka kontrolluar shtëpinë time. Mund të kërkojnë dhe bastisin sa t’ju dojë shpirti, as nuk do t’më frikësojnë e as t’më ndalojnë, kështu...

Policia edhe sot torturoi dy pjesëtarë të Grupit të Kumanovës, ja...

Para seancës së sotme gjyqësore për rastin Lagja e Trimave, policia sërish ka maltretuar dy pjesëtarë të Grupit të Kumanovës, njoftojnë për Gazetën Lajm...

Policia e Kosovës së shpejti me helikopterë

Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni ka njoftuar se kryeministri Isa Mustafa në konsultim me ministrat e sigurisë, ka krijuar një grup i...

Policia e Kosovës bllokoi trenin e Serbisë

Policia e Kosovës nuk e ka lejuar trenin nga Beogradi që të hyjë në territorin e Republikës së Kosovës Treni nuk u lejua të hyjë...

Policia gjermane kërkon që qytetarët të mos dalin nga shtëpitë

Policia e Gjermanisë përmes rrjetit social Twitter ka kërkuar nga qytetarët e Berlinit që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre, pas incidentit me kamion...

Keqtrajtimi i dyvjeçares në çerdhen e Çairit, policia nuk ka informuar...

Prokuroria Publike ende nuk e ka pranuar padinë penale nga ministria e Brendshme lidhur me rastin e fëmijës dy vjeçar, prindërit e të cilit...

Strugani rreh policët

Një nëpunës policor është sulmuar në rrugën “Marshall Tito” në Strugë nga ana e 45 vjeçarit A.N. nga fshati Veleshtë i Strugës. Siç informoi...

Po përgatiteshin për të kryer vrasje, arrestohet 4 persona në Tiranë

Katër persona të cilët po përgatiteshin për të kryer një vrasje për motive hakmarrje, janë arrestuar. Bëjnë me dije sot burime nga policia e...

Bastisen shtëpite, arsyet nuk i dinë as nga MPB, njësite speciale...

Mbrëmë policia zhvilloi aksion në fshatrat Hasanbeg dhe në Haraçinë të Shkupit. Jo zyrtarisht mësohet se janë arrestuar pesë persona të dyshuar për terrorizëm,...

Lajmet e fundit