Ballina Etiketimet Policia

Etiketim: policia

Ja përse njësitet speciale hynë në Hasanbeg e Haraçinë, 4 të...

Aksioni i policisë në disa pjesë shqiptare, Hasanbeg dhe Haraçinë të Shkupit ka të bëjë për terrorizëm, përkatësisht për përfshirje në ISIS, kanë njoftuar...

Maqedonasja habit policinë: Thotë se burri i saj është vetëvra me...

Një grua nga Zveti Nikolla ka habitur policinë. 68 vjeçarja L.K. nga fshati Bogosllovec ka njoftuar policinë se e ka gjetur të vdekur burrin...

Çudia çeçene, Krijohet polici speciale për respektimin e traditave në dasma

Ministria e Kulturës në rajonin rus të Çeçenisë, ka urdhëruar krijimin një njësise speciale politike për t’u siguruar se gjatë dasmave respektohen traditat përkatëse. Agjencia...

Kapen hajdutët e rrezikshëm në Strugë

Për shkak të dyshimit se kanë kryer vepra penale “vjedhje të rëndë”stacioni policor në Strugë ka paditur dy banor të fshatit Debreshtë nga Gostivari.Ata...

Arrestohet një polic shqiptar nga Shkupi

Prokuroria Publike e Shkupit ka ndërmarrë masa ndaj personit zyrtarë – policit i cili më 19 tetor është kapur në vendngjarje duke marrë ryshfet...