Ballina Etiketimet Zeka

Etiketim: zeka

(VIDEO) Zeka i Çairit: “O Ali Ahmeti a je hiç burr...

Video që po shpërndahet me të madhe nga simpatizuesit të Besës. Video ku Zeqirija Ibrahimi, kandidati për Komunën të Çairit nga BESA, në të njëjtën...

Ibrahimi: Besatarë, kujdes me gjuhën e komunikimit!

Deputeti i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi, në një postim të tij porosit aktivistët e Lëvizjes BESA që të kenë kujdes me gjuhën e komunikimit....

“Turma u vërsul drejt nesh. Nuk ishim të njoftuar me skenarin...

Lëvizja “Besa” nuk e ka votuar Talat Xhaferrin për kryeparlamentar edhepse ka qenë në sallë në momentin e dhënies së betimit. Ibrahimi tregon se turma...

Milaim Zeka thotë se dikush nga Prishtina ka gisht në arrestimin...

Gazetari Milaim Zeka ka thënë se në bazë të informacioneve që posedon, dikush nga Prishtina kishte telefonuar Aeroportin e Baselit se lideri i AAK-së,...

Ibrahimi i Besës në seancën e parë parlamentare: Paregullsi në përkthimet...

Nënkryetari i Lëvizjes Besa, Zeqirja Ibrahimi, në fjalimin e tij të mbajtur në seancën konstituive në Kuvendin e Maqedonisë në Shkup, ka paraqitur paregullsi...

Mesazhi i Zekës pasi u bë deputet

Pasi ka siguruar një mandat deputeti, Zeqirija Ibrahimi i BESËS në Maqedoni, ka zgjedhur t’i përcjellë një mesazh opinionit, padyshim falenderues. Por interesant në fjalët...

Zeka: Dështimi i BDI-së i bëri shqiptarët e Maqedonisë ta votojnë...

Gazetari i njohur nga Kosova, Milaim Zeka, në profilin e tij në Facebook ka komentuar zgjedhjet në Maqedoni dhe ka shënuar arsyet pse shqiptarët...

Lajmet e fundit