Ballina Etiketimet Zeqirija ibrahimi

Etiketim: zeqirija ibrahimi

Ibrahimi: Regjistrimi u anulua jo nga frika e pandemisë, por nga...

Antari i kryesisë qëndrore nga Partia e Alternativa, Zeqirija Ibrahimi ka reaguar në lidhje shtyrjen e regjistrimit të popullsisë për në shtator. Ai ka...

ANALIZË/ Garë e ngushtë për komunën e Çairit, kush çfarë kandidatë...

Komuna e Çairit me territorin e saj prej 3.5 km2 mund të duket në shikim të parë një komunë mjaftë e vogël, por për...

(VIDEO) Zeka i Çairit: “O Ali Ahmeti a je hiç burr...

Video që po shpërndahet me të madhe nga simpatizuesit të Besës. Video ku Zeqirija Ibrahimi, kandidati për Komunën të Çairit nga BESA, në të njëjtën...

Ilija Dimovskit i pengon fjalimi i Zeqirija Ibrahimit kërkon gjetjen e...

Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Ilija Dimovski në një replikë ndaj fjalimit të deputetit të Lëvizjes Besa, Zeqirija Ibrahimi i cili kërkoi që të mos verifikohet...

Ibrahimi: Ra demarkacioni, do bie dhe diktatura Gruevski-Ahmeti

Nënkryetari i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahmi, me një status ne facebook, ka reaguar dhe komentuar në lidhje me ngjarjet e fundit mbi demarkacionin në Republikën...

Lajmet e fundit