Ibrahimi: Ra demarkacioni, do bie dhe diktatura Gruevski-Ahmeti

Nënkryetari i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahmi, me një status ne facebook, ka reaguar dhe komentuar në lidhje me ngjarjet e fundit mbi demarkacionin në Republikën e Kosovës, njëherazi, Ibrahimi bën thirje dhe shpreson që së shpejti, njejtë si shqiptarët e Kosovës, edhe Shqiptarët e Maqedonisë do i japin fund diktatures Gruevski-Ahmeti ne zgjedhjet e 11 dhjetorit. Ne vazhdim ndiqni të plotë statusin:

“Ashtu si ra demarkacioni, sepse shqiptarë nuk kanë tokë për të falë, koha është të bjerë edhe diktatura në Maqedoni, sepse shqiptarët nuk kanë më kohë për të falë.” – Përfundon Ibrahimi./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu