Ballina Etiketimet Zgjedhjet presidenciale

Etiketim: zgjedhjet presidenciale

Zyrtare: Ja rezultati nga 100% të votave të numëruara për zgjedhjet...

Kandidati socialdemokrat i partive të koalicionit, Stevo Pendrovski ka shënuar një epërsi të lehtë ndaj kandidates së opozitës, Gordana Siljanovska – Davkova në në...

Francë, Le Pen u vë ndalesë dy medieve

Ekipi i kandidates presidenciale të ekstremit të djathtë në Francë, Marine Le Pen, ka refuzuar të akreditojë dy medie franceze me arsyetimin se kanë...

Komploti kundër Trumpit: Përfundon “darka sekrete” e Sorosit dhe merret një...

Takimi i pjesëtarëve të Aleancës Demokratike në krye me miliarderin George Soros ka përfunduar mbrëmë në Uashington, kurse mesazhi kryesor që doli nga aty...

Ambasada e SHBA organizon ngjarje për shpalljen e rezultateve të zgjedhjeve...

Më 9 nëntor 2016, në ora 06:00, në hotelin Aleksandar Pallas, Ambasada e SHBA organizon një ngjarje në pritje të rezultateve të zgjedhjeve presidenciale...