Të shtëna me armë në Tetovë, humb jetën një person

Para disa minutave ka nodhur një vrasje në Tetovë, në të cilën ka humbur jetën një person.

Incidenti me armë ka ndodhur në tek vendi i quajtur “Mema”.

Ekipet e policisë dhe ndihma e shpejtë janë në vendnjarje.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu