Ten Hag i kërkoi Man United të nënshkruajë një lojtar për të zëvendësuar Ronaldon në dimër, 2 emra në listë

Manchester United është në kërkim të një zëvendësuesi për Cristiano Ronaldon.

Trajneri i Man United, Erik ten Hag, u kërkoi drejtuesve të klubit që në merkaton e dimrit të nënshkruajnë një lojtar për të zëvendësuar portugezin, me të cilin u ndërpre kontrata.

Lojtarët në listën e ngushtë që United po shikon përfshijnë anësorin e PSV-së Cody Gakpo dhe Rafael Leau te Milan. Klubi holandez e vlerëson Gakpo-n rreth 50 milionë euro, por shpreson se ai do të qëndrojë të paktën deri në fund të sezonit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu