Tirana ndez zyrtarisht dritat e festave, ja si duket pema në sheshin “Skënderbej” (FOTO-LAJM)

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka ndezur mbrëmjen e sotme dritat e pemës së zbukuruar nga Bashkia për festat e fundvitit.

Shumë fëmijë të veshur me kapuçat e babagjyshit të vitit të Ri janë mbledhur në ‘Sheshin Skënderbej’ dhe po këndojnë e kërcejnë nën atmosferën e këngëve.

Më sipër, disa foto nga pema gjigande e vendosur në shesh. /albeu.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here