‘Transformohet’ Exhe, nuk do e njihni me ndryshimin e fundit që ka bërë gjatë pushimeve (FOTO)

Ishte seriali ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ai që i dhuroi popullaritet të madh aktores së njohur, Afra Saraçoglu. Me rolin e ‘Exhes’ mori zemrat e shumë shikuesve si në Turqi ashtu edhe jashtë saj, shkruan InfoShqip.

Exhe është një aktore tejet e pëlqyer edhe për publikun shqiptar. Pas përfundimit të serialit, Exhe ka ndryshuar shumë e këtë e vërejmë ne fotot që ajo i bën publike./InfoShqip.com

FOTO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu