Tuna shfaqet duke qarë, çfarë i ka ndodhur artistes?

Tuna Sejdiu është shfaqur duke qarë në rrjete sociale, teksa ka shkruar edhe diçka mbi postimin e saj.

Por duket se ky është vetëm një trend TikToku, për të cilin shkruan:

“Kur ateron n’vendlindje, zbret nga aeroplani dhe te gjitha problemet t’kthehen”


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu