U arrestua për vjedhjen e një tapeti e më pas ra në koma, ndërron jetë në QSUT 28-vjeçari

Ditën e sotme, ka ndërruar jetë në QSUT 28-vjeçari, Jani Rustemi, i cili prej disa ditësh ndodhej në gjendje kome, ku u arrestua për vjedhje, ndëkrohë që shfaqi probleme shëndetësore në ambientet e paraburgimit në 14 Pril.

Ai përfundoi në koma, pasi dyshhet se iu dha një dozë e lartë metadoni.

Mësohet se 28-vjeçari shfaqi probleme shëndetësore më 14 Prill dhe për herë të dytë më 17 Prill, ndërsa u shtrua në spitalin ‘Nënë Tereza’ më 19 Prill.

Më 30 Prill, nëna e të riut ka bërë kallëzim në polici mbi rastin.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu