As vdekja e nënës nuk i pajtoi (FOTO)

Adelina dhe Zanfina Ismaili janë yje të skenës muzikore. Por ka kohe që në mediat rozë raportohej që ato nuk flasin më njëra-tjetren.

Ishte Zanfina ajo që e demantoi këto lajme duke thënë së ato mbajnë kontakt.

Por, deklaratat e saj nuk duken shumë të besueshme, distanca mes tyre gjatë varrimit të nënës së tyre e dëshmon këtë, raporton Periskopi.com.
Aq i madh ishte hidhërimi mes motrave sa që me gjasë as vdekja e nënës nuk i pajtoi ato.

adelina-3

adelina-ismaili-triumf-riza-1


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu