Vëllai i Komandant Shqiponjës: Ejani t’ia ndalim rrugën Ali Ahmetit

Familjarët e të ndjerit Xhemail Rexhepit, të njohur si “Komandant Shqiponja”, kanë bërë thirrje që të ndalohet vizita e Ali Ahmetit në Kumanovë. Vëllai i Komandant Shqiponjës, ka ftuar qytetarët që të mblidhen në hyrje të fshatit Çerkez, për të shprehur revoltën kundër ardhjes së kreut të BDi-së. Ja edhe postimi i tij i plotë:

“Qytetar të nderuar të Kumanovës ju ftoj që të shprehim revoltën kundra ardhjes së A.Ahmetit në Kumanovë,do të mblidhemi në hyrje të fsh.Çerkez para restorantit Royal Palas ora 15h. Kush e deshi më shumë se Komandant Shqiponja Kumanovën, me respekt familja Shqiponja.”


1 Koment

  1. po shtaj po masi ta ka vrah ku keve ti qe 12 vjet ke prit doguvor aha shtaj prit dhe 12 vjet struga dugovor tani des alija vjen menduji me artan grubin e thirrin ashimin ramushin limen kej kto qent e rruges dhe ja bajn di cish dhe kejt komandanta per pahre bre mos u merzit ruje vet vllavi komandantit se kto jan mat kshi se milloshi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu