Winfrey për librin e Michelle Obamës: Është libër që ju nuk e keni ditur se doni të dini shumëçka

Libri i Michelle Obamas, “Becoming” është gjithçka që ju keni dashur ndonjëherë të dini dhe gjithçka që ju nuk e keni ditur se doni të dini. Kështu ka thënë këngëtarja dhe legjenda e muzikës amerikane, Oprah Winfrey, duke folur për librin e ish-Zonjës së Parë të Shteteve të Bashkuara.

“Unë besoj se do t’ju inkurajojë të mendoni për ekzistencën tuaj. Ajo e ka shkruar aq bukur sa që mund ta dëgjoj zërin e saj, mund t’i dëgjoj shprehjet e saj, mund ta ndiej emisionin e saj”, tha Winfrey, raporton AP. Michelle Obama, 54-vjeçare, në memoaret e saja, të cilat së shpejti do të dalin në shtije, përshkroi se si ish çifti presidencial luftoi me varfërinë.

Ish zonja e parë amerikane zbuloi se kishte një abort spontan 20 vjet më parë dhe se ajo dhe burri i saj, ish-presidenti Barack Obama, filluan dy bijat e tyre me inseminim artificial. Në librin e saj, ajo tregon, ndër të tjera, se si e filluan marrëdhënien e tyre, se si ishte rruga e një nënë dhe shumëçka tjetër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu