Xhelal Neziri: Kjo është përbërja më e mirë që BDI-ja ka pasur ndonjëherë

Analisti dhe njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në emisionin Click Plus duke folur për paknaqësitë që kanë shpërthyer brenda BDI-së lidhur me përbërjen Qeveritare ka deklaruar se nga spektri personal kjo është përbërja më e mirë Qeveritare që Bashkimi Demokratik për Integrim ka pasur ndonjëherë, raporton indeks.

“Duke mos dashur të keqkutohem, pork jo është përbërja më e mirë Qeveritare që BDI-ja ka pasur ndonjëherë”, ka deklaruar Neziri.

Më tej ai ka thënë se paknaqësitë e individëve Brenda partisë duhet të diskutohen përbrenda dhe nuk duhet të bëhen publike sepse siç thotë debat mund të bëhet vetëm për program dhe platformë./indeks.mk/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu