Xhenku po kujdeset për Feriden edhe pas serialit, ja çka bën për të (FOTO)

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po vazhdon të ketë popullaritet të madh si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj.

Ai po transmetohet edhe në publikun shqiptar dhe po rezulton të jetë shumë i pëlqyer, përcjell Billbordi.net

Dy personazhe shumë të rëndësishme janë padyshim edhe ato të Xhenkut dhe Ferides e që në serial na paraqiten si nip dhe gjyshe.

Ata duket se gëzojnë raporte të mira edhe pas serialit dhe Xhenku nuk harron ta vizitojë ‘gjyshen Feride’ edhe pas serialit.

FOTO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu