Zaevi “baksuzi” qe humbi Shkendija

Lideri i LSDM, Zoran Zaev ka ndjekur nga tribunat e stadiumit “Filipi 2” ndeshjen e Shkendijes me Gentin. Tetovaret pesuan humbje, ndersa disa lexues ne fcb kane shkruar se baksuzi i humbjes eshte Zaevi, informon INA. Ai eshte kritikuar nga fansat e VMRO se si po e adhuron nje klub shqiptar dhe se ka shkuar per vota.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu