Zejdi i Alternativës thotë se në Lëvizjen BESA ka shumë njerëz të ndershëm

Sonte, i ftuar në emisionin “Rruga Drejt” në Alsat-M, i ftuar ishte Sekretari i Përgjithshëm i Alternativa-s, Skender Rexhepi – Zejdi.

Ai ka folur edhe rreth koalicionimëve të mundshme dhe raportet me ish subjektin nga të cilën doli, Lëvizjen BESA. Gjithashtu ai është shprehur se në atë subjekt ka shumë njerëz të ndershëm që i’a duan të mirën vendit dhe shtetit.

Ndryshe në këtë panel ishin të ftuar edhe Nevzat Bejta nga BDI dhe Remzi Mehmedi nga ASH.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu