Zendeli: Talat Xhaferi dhe BDI s’kanë bërë asgjë për Gostivarin për 20 vite

Deputeti i Lëvizjes BESA, Fadil Zendeli, përmes një prononcimi për gazetën Lajm, i është përgjigjur kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi, i cili gjatë tubimit të së shtunës në Çegran, përmendi me emër deputetin opozitar dhe u lavdërua se BDI-ja ka pastruar qendrën e Gostivarit nga narkomanët.

Por, Zendeli, tha se Talat Xhaferi dhe BDI-ja nuk kanë bërë realizuar projekt për Gostivarin, në dy dekada që janë në pushtet.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu