16:48 - 20 November, 2017

Kosova e ‘shkel’ Serbinë ...

Mbyllet turneu i xhudos që u zhvillua në Hagë të Holandës. Kosova nga ky Grand Priz u...
00:22 - 17 November, 2017

Skijuesi francez vdes pas...

Skijuesi francez David Poisson, i cili vdiq në një aksident trajnimi të hënën, ra rën...
20:20 - 10 November, 2017

Joshua e ofendoi rëndë, p...

Ka vazhduar lufta nën hije e dy boksierëve britanikë, Anthony Joshua dhe Tyson Fury, ...
21:47 - 9 November, 2017

Po ndodh, a jeni gati për...

Meçi Anthony Joshua - Deontay Wilderin do të ndodhë më 2018. Anthony Joshua do të për...
19:18 - 6 November, 2017

Anthony Joshua: Do ta ha ...

Kampioni i shumëfishtë i kategorisë së rëndë në boks, Anthony Joshua, i është kundërp...
19:15 - 6 November, 2017

Wilder e ka befasuar Luan...

Deontay Wilder e ka befasuar ish-boksierin, Luan Krasniqim me boksin e treguar në fit...
12:08 - 5 November, 2017

Nëntë meçe, nëntë fitore:...

Boksieri shqiptar Ferit Keta është shpallur kampion i Gjermanisë. Një trofe të tillë,...
22:21 - 27 October, 2017

Mbahen matjet – Joshua pe...

Për çudinë e të gjithëve, Anthony Joshua, ka dal të jetë më i rëndë në peshë se sa Ca...
14:12 - 27 October, 2017

Familja e Schumacher publ...

Legjenda e “Formula 1”, Michael Schumacher, që nga aksidenti i vitit 2013, nga i cili...

Të ngjashme

Në fokus