“2 shotsa”, Luizi dhe Donaldi bashkojnë forcat, ja surpriza për publikun (VIDEO)

Nuk ka shumë ditë që përfundoi eksperienca e tij në “Big Brother Vip Albania” e tashmë Luiz Ejlli do rikthehet në industrinë muzikore shqiptare, sikur mos të ishte larguar kurrë.

Një super lajm erdhi sot nga moderatori dhe aktori Donald Veshaj dhe ka të bëjë pikërisht me Luizin.

Me anë të një video në Instagram paralajmëroi projektin e tyre të ri muzikor.

“2 shotsa” publikohet ditën e premte dhe më poshtë mund të dëgjoni pak nga kënga.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🤘 ARTIST (@donaldveshaj)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu