“2 shotsa”, Luizi dhe Donaldi me një bashkëpunim muzikor, ja kur publikohet kënga

Ashtu siç edhe premtoi, pas daljes nga Big Brother Vip, Luizi ka nisur angazhimin në muzikë.

Duket se shumë shpejt këngëtari do të vijë me një këngë në bashkëpunim me Donald Veshajn. Kënga quhet “2shotsa”.

Ka qenë vetë Donaldi që ka publikuar një video në Instagram, ku shihet bashkë me Luizin, teksa në sfond dëgjohet kënga që pritet të dalë së shpejti.

“2 shotsa” publikohet ditën e premte dhe më poshtë mund të dëgjoni pak nga kënga.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu