A do të martohen të shtunën Luizi dhe Kiara? Flet regjisori i BBV

Spektakli i sotëm i BBVA është zgjedhur të jetë pak i veçantë, pasi është e fundit para finales së madhe. I ftuar në studion e “Fun Club” ku moderon Megi Pojani, regjisori Eduart Grishaj u është përgjigjur me “Po” ose “Jo” disa pyetjeve të shpejta.

Pyetjes së moderatores nëse Luiz Ejlli dhe Kiara Tito do të martohen të shtunën, Grisha i është përgjigjur me po.

Ai ka premtuar që janë marrë masat që të organizohet diçka e bukur dhe e paharrueshme.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu