A e keni parë momentin epik të Vuçiqit gjatë debatit për Kosovën

Në kuvendin e Serbisë përgjatë 13 dhe 14 shtatorit është mbajtur seanca për Kosovën. Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, ka qenë i pranishëm aty për gjatë të dy ditëve.

Duket se debati i gjatë që ka vazhduar edhe ditën e dytë dhe përplasja me deputetë të opozitës për çështje që ndërlidhen me Republikën e Kosovës e kanë lodhur kreun e shtetit serb, dhe në një moment e ka bërë një sy gjumë brenda sallës së Kuvendit, raporton Express.

Video e këtij momenti është publikuar në rrjete sociale.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu