A ta merrte mendja se çfarë bëhej për Luizin jashtë? Ja si përgjigjet Kiara

E dashura e Luizit, Kiara Tito është shprehur e habitur me famën e Luizit jashtë shtëpisë. Ajo ka kaluar vetëm pak orë jashtë dhe po sheh nga afër popullaritetin.

“E dija që kishte krijuar popullaritet për shkak të dronave që kishin ardhur, por jo në këto përmasa. Nuk e dija që kishte pasur edhe një protestë për të. Ai e meriton plotësisht adhurimin dhe pëlqimin nga publiku”, tha Kiara për FanClub.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu