Aksident në aksin Korçë-Pogradec, raportohet për të plagosur

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin Korçë-Pogradec, në afërsi të Maliqit.

Mësohet se dy makina janë përplasur njëra me tjetrën.

Burime bëjnë me dije se nga aksidenti ma të lënduar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu