Aksidentohet Malsorja, vajza e famshme e Tik Tok: Momenti epik se si e përshkruan ngjarjen

Tiktokerja tanimë e famshme për përdoruesit e TikTokut, Malsorja, ka bërë aksident ditën e djeshme. Mbrëmë ajo ka hyrë live, në këtë rrjet social, që t’iu tregojë fansave për gjendjen e saj.

E vëmendje të madhe ka edhe lidhja e saj me një djal arab, Shontanin.

Ndërkohë që virale ka shkuar videoja ku Malsorja ia përshkruan se si ndodhi i gjithë aksidenti.

“Grr, bum, shllap”, janë tri fjalët që e përshkruajti Malsorja aksidentin.

Ndërkohë që tutje ajo ka treguar se është mirë, vetëm se ka lëndime në qafë dhe shpinë.

@malsoreshontana8 @𝐬𝐡𝐨𝐧𝐭𝐚𝐧𝐚𝟕𝟏𝐥𝐢𝐯𝐞 @Malsore71 ✪ @𝐒𝐡𝐨𝐧𝐭𝐚𝐧𝐚𝟕𝟏 ✪ #kosova🇽🇰 #albania🇦🇱 #germany🇩🇪 #irak🇮🇶 ♬ Originalton – Malsore👸


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu