“Arbri dhe Zhaklina nuk do të jenë më opinionistë”, Arbana zbulon arsyen “e largimit” nga “BBVA”

“Kjo gjysëmfinale, mbase dhe finalja do të komentohet nga një tjetër Arbër dhe një tjetër Zhaklinë”, ka njoftuar moderatorja Arbana Osmani në fillim të Prime-it të sotëm, duke shokuar për një moment teleshikuesit e Big Brother.

“Ata do të komentojnë situatat në shtëpinë e Big Brother”, tha më tej Osmani.

Dy opinionistët e tjerë janë aktorët e spektaklit të humorit të “Portokallisë”, që imitojnë Arbrin dhe Zhaklinën.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu