“Arma sekrete” e Zvicrës që pritet të shkaktojë sensacion në Kampionatin Botëror

Portierët e Zvicrës po përdorin syze dielli speciale në stërvitje për të provuar të fitojnë avantazh në Katar.

Yann Sommer dhe bashkëlojtarët po përgatiten në forma më të mira të mundshme, teksa tentojnë të shkaktojnë sensacion në Kupën e Botës.

Portierët zviceranë mbanin syze dielli speciale në Euro 2020 për të ndihmuar në përmirësimin e performancës.

Dhe pas ecurisë së tyre të shkëlqyer në çerekfinale, gjatë së cilës ata rrëzuan kampionen e botës Francën, ata po kërkojnë të bëjnë edhe më mirë këtë herë në Katar.

Zgjedhja e parë në portë, Yann Sommer dhe studiuesi Gregory Kobel janë parë në stërvitje duke mbajtur syze inteligjente.

Specifikimet me energji baterie krijojnë një efekt të ngadaltë dhe ndihmojnë tapat e gjuajtjes të përmirësojnë parashikimin e tyre.

Ato janë bërë nga kompania japoneze VisionUp dhe kushtojnë mbi 400 euro.

Zvicra e nis rrugëtimin e saj me një ndeshje kundër Kamerunit të enjten në mëngjes.

Ata më pas përballen përgatiten për të përballur Brazilin të hënën e ardhshme, përpara se të përmbyllin raundin e tyre të grupit G me ndeshjen kundër Serbisë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu