Armaldo i dhuroi çmimin e sfidës, nëna Roza hyn në shtëpi dhe e falenderon

Edhe pse Dea Mishel u vu përballë një zgjedhjeje, nëna Roza pati mundësinë të takonte Armaldon dhe gjithë banorët e tjerë.

Hyrja e saj ishte e papritur dhe shkaktoi të qeshura mes banorëve.

Ajo falenderoj Armaldon për gjestin e bukur që ai beri për të.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu