Arrihet marrëveshja, Mandzukic do të firmosë me klubin legjendar

Manchester United kanë arritur një marrëveshje me Juventusin për të afraur Mario Mandzukic bën të ditur “Daily Star”, shkruan Albeu.com.

“Djajtë e Kuq” janë në kërkim të një zëvendësuesi pas largimit të Lukakut dhe tashmë kroati duket se do të jetë pasuesi i belgut.

Mandzukic do të transferohet te Manchester United në merkaton e janarit.

Ndërkohë krotati nuk bën pjesë në planet e Sarrit, aq sa trajneri e la jashtë listës së Champinsit. /albeu.com/

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu