Banorët më të bindur se kurrë: Olta është fansja më e madhe e Luizit

Banorët e rinj të Big Brother Vip Albania 2 kanë pohuar se Olta Gixhari është fansja numër një e Luiz Ejllit edhe pse të gjithë i shikojnë si kundërshtar. Kjo bisedë është zhvilluar midis Fotinis e cila ka qënë ish-banore së Big Brother Vip dhe është bërë sërish pjesë e këtij spektaklit dhe ndërmjet Lorencit.

Ndërkohë që sipas banorëve, Olta, Luizin e ka idhull dhe ndërmjet tyre nuk ka asnjë armiqësi.

Madje banorët, shprehen të bindur se pas largimit të Maestros, Olta e ka nxjerrë më shumë në pah këtë gjë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu