Banorja e re nuk kursen “thumbat” ndaj Kiarës për Oltën: Kur të dilni jashtë mund të jeni shoqe (VIDEO)

Në një bisedë mes tyre Fotinia i tha Kiarës se edhe debatet janë të nevojshme brenda shtëpisë. Ajo u shpreh se mes Kiarës dhe Oltës nuk duket të ketë asgjë personale por thjesht debat për çështje situatash të krijuara në shtëpi.

Kiara tha se nuk ka gjë personale me askënd.

Fotinia shtoi se ato mund të jenë shoqe shumë të mira kur të dalin jashtë.

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu