Baton Haxhiu: U largova nga Klani shkaku i Vetëvendosjes

Gazetari Baton haxhiu tregon se cila është arsyeja se pse e la Klan Kosovën.

Ai tha se nuk ka dashur të rrezikojë punëtorët e Klanit, por sic thotë ai pika kryesore ka qenë VV’ja e cila sic thotë ai kanë pasur kundërshtime personale me mua.

Ai thotë se një pjesë e VV’së janë shumë të pabesë e në veçanti kreu I kësaj partie, përcjell Periskopi

Haxhiu tha se pronarëve kryesor I kam treguar se ata kanë qëllime personlae me mua andaj po largohem.

“Nuk dua që të jem shkaktarë të shkatërroj një tv , u largova unë sepse nuk doja të rrezikoja punëtorët e KLANIT. Nuk kam qenë pengesë kom qenë paranojë e tyne. Megjithatë ata kanë pasur hapësirën më të madhe. Një pjesë e tyne kanë një pandershmëri të madhe. Kryetari i tyne është kulmi I pandershmërisë. Është mirë atë që e kam publikuar kolumnat dhe është mirë që ato të I lexojnë fansat e tyre”, tha ai/Periskopi

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu