Bëhet virale në rrjet, ndjekësit kapin detajin që nxjerr zbuluar marrëdhënien e Kiarës me Efin (FOTO)

Një foto e Kiarës dhe Efit është bërë virale në rrjet. Bëhet fjalë për takimin e dyshes në natën finale ku Efi u kualifikua e treta në renditje.

Fansat kanë kapur momentin e përqafimit të dyshes që ka treguar qartë se marrëdhënia e ish banoreve është rregulluar.

FOTO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu