Bejta: Ali Ahmetin s’e pret asnjë qytetar në terren (VIDEO)

Ish kryetari i komunës së Gostivarit dhe tani anëtarë i “Grupit të Zjarrit”, Nevzat Bejta ka hedhur kritika të ashpëra për bashkëpartiakët e tij që nga Ali Ahmeti, Talat Xhaferi, Artan Grubi dhe Valdet Xhaferi.

Bejta sonte në Alsat-M u shpreh se në terren askush nuk e pret Ali Ahmetin dhe se humbjen nga Taravari e ka nga Talat Xhaferi dhe Artan Grubi.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu