‘Bëmë baba të të ngjaj’, ‘Sabiani’ i vogël në gjurmët e të atit

Ndër banorët më të përfolur këtë sezon të BBV ishin Sabiani dhe vajza e tij, Keisi, të cilët krijuar shumë dinamika brenda shtëpisë. Keisi tashmë vazhdon karrierën e saj në muzikë duke ndjekur hapat e të atit.

Por duket që edhe djali i tij i vogël ka shfaqur talentin e tij në muzikë e së fundmi Sabiani ka postuar një video të tij duke kënduar.

Keisi Medini është mjaft aktive në rrjete sociale dhe së fundmi na treguar pak nga përditshmëria e saj, ku na ka zbuluar edhe personin që e shoqëron kur bën shopping, që bukuroshja e quan ‘bodyguardin’ e saj është babai i saj, Sabiani.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu